piątek, 19 stycznia 2018

użytkownik: niezalogowany [zaloguj]

      strona główna  |  o nas  |  kontakt

login

hasło

 
Zarejestruj się
Przypomnienie hasła

"Trzeba wierzyć w traf. Tym przecież tylko można wytłumaczyć sukcesy tych, których nie lubimy."
Jean Cocteau

Witamy w serwisie www.onest.pl.

Serwis przeznaczony jest dla osób zajmujących się bezpośrednią sprzedażą bankowych produktów kredytowych.
Dzięki naszym usługom mają Państwo możliwość szybkiego kontaktu z klientem, który poszukuje oferty kredytowej. Firma ONEST zajmuje się przekazywaniem zapytań kredytowych od klientów bezpośrednio do pracownika banku odpowiedzialnego za obsługę kredytową. Współpracując z nami otrzymują Państwo zapytania kredytowe od klientów z pełną informacją na temat kredytowanego przedmiotu, okresu kredytowania, ceny i wpłaty własnej.
Ponadto przekazujemy z zapytaniem wyczerpujący opis kredytobiorcy dzięki czemu mogą Państwo ocenić zdolność kredytową klienta. Wszystkie przygotowane oferty przesyłamy bezpośrednio do klienta. Nie zajmujemy się oceną ofert i nie sugerujemy klientowi jaką ofertę powinien wybrać. Klient sam wybiera ofertę, która spełnia jego oczekiwania. Jedynie na wyraźną prośbę klienta możemy służyć pomocą w zrozumieniu zawiłych pojęć finansowych. Automatycznie po wybraniu Państwa oferty przez klienta serwis wysyła prośbę o skontaktowanie się z Klientem za pomocą poczty elektronicznej. Na tym etapie kończy się nasza rola i przekazujemy naszego klienta pod Państwa opiekę.

Serwis www.onest.pl stworzyli ludzie mający doświadczenie w pracy z kredytobiorcami. Stworzyliśmy usługę, o której kilka lat temu mogliśmy tylko marzyć. Jesteśmy przekonani, że współpracując z nami znacznie poprawią Państwo jakość swojej pracy a spotkania z klientami staną się rzeczowe i efektywne.
Po zarejestrowaniu w serwisie www.onest.pl otrzymają Państwo dostęp pełnej informacji na temat współpracy. Wszelkie pytania na temat współpracy mogą Państwo wysyłać do nas korzystając z adresu e-mail: info@onest.pl Prosimy pamiętać, że sam fakt zarejestrowania w serwisie do niczego Państwa nie zobowiązuje. W każdej chwili mogą Państwo rozwiązać współpracę informując nas o tym fakcie bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji.
Zastrzegamy sobie prawo do zarejestrowania w danym mieście tylko jednego oferenta na produkt kredytowy danego banku.

Łączymy wyrazy szacunku,
Zespół firmy ONEST

 

© ONEST 2005. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: compunet Polska